Sekce » PR

Sekce

Hledat

Rychlá navigace:

Abbaye de Sénanque (klášter),
Arles (město),
Avignon (město),
Boyard (pevnost)
,
Calanques (rezervace),
Camargue (rezervace),
Cognac (město, muzeum)
,
Colorado de Rustrel,
Chateauneuf-du-Pape,
La Levande - levandule,
La Rochelle (město),
Le Mont-Saint-Michel (hrad),
Les Routes de la Lavande I.
,
Les Routes de la Lavande II.,
Pont Aven (město)
,
Pont du Gard (akvadukt),
Rouen (město)
,
Saint-Tropez (město),
Vierge (maják),

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Užitečné:

Pin It

TOPlist

info@fotofrancie.cz

Reklama:

Anketa

Libí se Vám naše fotografie?

Ano (135) Ne (5) Nevím (2)

Celkem hlasů: 142

3 tipy kam letos na bezpečnou dovolenou

3 tipy kam letos na bezpečnou dovolenou

O tom, že Francie patří, mezi země tzv. "na pováženou" s ohledem na bezpečnost dovolené není třeba pochybovat. Není to bohužel jediná země v Evropě, kde si hrozba terorismu vybírá svou daň na turistickém ruchu.

Rizika spojená s cestovním pojištěním

Patříte mezi vášnivé cestovatele? Pokud ano, potom jistě víte, že je dnes možné sjednat cestovní pojištění online, z pohodlí domova, během několika minut. Jistě víte také to, že vám k tomu pomůže unikátní web Provnej24.cz, který je pro každého možností, jak sjednat svou pojistku i jednoduše. Ne vždy se nám ale může povést sjednat cestovní pojištění do zahraničí ve variantách, které potřebujeme. Podívejme se proto na možná rizika, která plynou z nesprávně sjednané pojistky.

Jak neplatit za ošetření v zahraničí?

Milujete výlety do zahraničí, ale velmi často se obáváte toho, že takový pobyt může být spojený i s výdaji, které budete hradit za případné zdravotní ošetření? Není třeba mít obavy, jelikož i tomu se dá vyhnout. A to hned dvěma způsoby. Tím prvním je cestovní pojištění do zahraničí. Pokud využijete srovnání cestovního pojištění, můžete si být jisti tím, že v samotném základu nabízí tuto ochranu jakákoliv pojišťovna, která na našem trhu je. Je také jasné, že tuto ochranu nabídne i to nejlevnější cestovní pojištění na trhu. Pojďme o této možnosti zjistit něco více.

1